Kontakt

Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego
Sp. z o.o. w Kruszwicy

Siedziba:
88-150 Kruszwica
ul. Droga Młyńska 1

NIP: 556-100-59-19

Zarejestrowana pod nr KRS 0000138519
w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy,
XIII Wydział Gospodarczy gdzie
przechowywana jest dokumentacja.

Wysokość kapitału zakładowego:
932.500 zł wniesiony.

Centrala
tel. 52 35 15 461
fax. 52 35 57 211
biuro@zpzmkruszwica.com.pl
Formularz kontaktowy





Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość

 

Dział Handlowy tel. 52 35 15 165
Kierownik Paweł Kaczmarek tel. 507-02-1497
Pawel.Kaczmarek@zpzmkruszwica.com.pl

Justyna Zielińska tel. 507 021 493
Justyna.Zielinska@zpzmkruszwica.com.pl
Lilianna Kościelak tel. 52 35 15 165
Lilianna.Koscielak@zpzmkruszwica.com.pl

 

Dział Kontroli Jakości
Kierownik Danuta Szczypior
tel. 52 35 15 461 w. 226
Danuta.Szczypior@zpzmkruszwica.com.pl

 

Skup i obrót zbożem  tel. 52 35 15 513

Patryk Derkowski  tel. 536 269 621
Patryk.Derkowski@zpzmkruszwica.com.pl

 

Elewator Strzelno tel. 52 31 89 212
Kierownik Adam Joszko tel. 507 021 496
Adam.Joszko@zpzmkruszwica.com.pl

 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.